Номери
Одномісний економ
Ціна від: 420 грн
Одномісний номер з односпальним ліжком , номер оснащений туалетом і умивальником душ загальний на поверсі.В номері є холодильник , телевізор. За запитом гостя надається чайник і фен.
Одномісний комфорт
Ціна від: 780 грн
Одномісний номер з власною ванною кімнатою, кондиціонером і холодильником.За запитом гостей надається чайник і фен.
Одномісний стандарт
Ціна від: 684 грн
Однокімнатний номер з душовою кабіною . В номері є холодильник , телевізор. За запитом гостя надається чайник і фен.
Двомісний економ
Ціна від: 564 грн
Однокімнатний двомісний номер з двома окремими ліжками,номер оснащений туалетом і умивальником душ загальний на поверсі.В номері є холодильник , телевізор. За запитом гостя надається чайник і фен.
Двомісний стандарт
Ціна від: 750 грн
Однокімнатний двомісний номер з душем.В номері є холодильник і телевізор. За запитом гостя надається чайник і фен.
Двомісний комфорт
Ціна від: 1020 грн
Однокімнатний двомісний номер з двома окремими ліжками з власною ванною кімнатою, в номері є холодильник, телевізор , кондиціонер. За запитом гостя надається чайник і фен.
Тримісний економ
Ціна від: 792 грн
Однокімнатний тримісний номер з односпальними ліжками номер оснащений туалетом і умивальником душ загальний на поверсі.В номері є холодильник , телевізор. За запитом гостя надається чайник і фен.
Чотирьохмісний стандарт
Ціна від: 1416 грн
Номер двокімнатний з загальною ванною кімнатою для чотирьох осіб. Окремі односпальні ліжка , телевізор, холодильник. За запитом гостя надається чайник і фен.
Напівлюкс
Ціна від: 1044 грн
Номер-студія з широким ліжком , а також зручним диваном в зоні відпочинку.Номер оснащений просторою ванною кімнатою, кондиціонером , холодильником,телевізором. За запитом гостя надається чайник і фен.
Люкс
Ціна від: 1320 грн
Двокімнатний номер складається з вітальні, спальні з широким ліжком і ванної кімнати . У вітальні м'які крісла і диван, зручний журнальний столик. За проханням гостя надається чайник і фен.